Dudaklar Renk Değiştirme

Android için Dudak Rengi Değiştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil TR / EN
  • Firma PIC EDITING TOOL
Dudaklar Renk Değiştirme uygulaması ile dudaklarınıza birbirinden güzel yılın son modasına ait olan ruj renklerini uygulayabilirsiniz.

Dudaklar Renk Değiştirme uygulaması ile dudaklarınıza birbirinden güzel yılın son modasına ait olan ruj renklerini uygulayabilirsiniz.

KOlay kullanım özelliğine sahip olan mükemmel bir menü kullanılarak geliştirilmiş olan Dudaklar Renk Değiştirme uygulaması, bu özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Uygulamayı kesinlikle zorlanmadan kullanabileceksiniz. Çok severek kullanacağınız Dudaklar Renk Değiştirme uygulaması özellikle de modayı yakından takip eden ve makyaj yapmayı seven, dudaklarına özen gösteren kullanıcıların çok hoşuna gidecek.

Dudaklar Renk Değiştirme uygulamasının zengin menüsünden sezonun trend renklerini içeren oldukça geniş bir renk yelpazesi bulunuyor. Bu renkleri inceleyerek içlerinden en çok beğendiklerinizi seçip, cihazınız ile önceden çekip galerinize kayıt ettiğini dudaklarınızın net olarak göründüğü bir resminizi seçip ruj rengini uygulayacaksınız. Bu resmi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak arkadaşlarınızın da görmesini sağlayabilir ve fikirlerini alabilirsiniz. Üstelik bu mükemmel uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Dudaklar Renk Değiştirme indir